Powered by Smartsupp

RX Akademie

Power Start a realitní profesionál Power Start a realitní profesionál

Příprava na státní zkoušku s akreditací MŠMT a obchodní trénink makléře

Státní zkouška Státní zkouška

Realitní zprostředkovatel/ka

Webináře a diskuze Webináře a diskuze

Živé vzdělávací webináře, diskuze z realitního prostředí

Další vzdělávání Další vzdělávání

Živé kurty, školení a online tréninky

Vaše kariéra je pro náš důležitá

V naší kanceláři věříme v individuální růst makléřů. Podporujeme jejich profesní rozvoj, protože věříme, že jejich úspěch je naším úspěchem. Makléři získávají nové dovednosti, rozšiřují svou klientelu a posilují naši značku. Společně rosteme jako profesionálové a stáváme se silnějšími na trhu.

Vzdělání, které zůstává

V rámci RE/MAX se snažíme nejen předávat naše znalosti, ale také podporovat váš profesní růst skrze naši vlastní vzdělávací platformu.

RX AKADEMIE je naše instituce, která nabízí nejkomplexnější vzdělávací programy, které jsou plně dostupné všem členům sítě RE/MAX.

Pro všechny profesionály v oboru pak máme vybrané kurzy. Můžete si vybrat z různorodých programů pro nováčky, účastnit se pravidelných webinářů, zúčastnit se celodenních kurzů na specifická témata nebo se zapsat do několikaměsíčních Masterclass. Naše vzdělávací programy jsou navrženy tak, aby&bnsp;vám poskytly potřebné nástroje a znalosti pro úspěch v dynamickém světě realit.

Kdekoliv a kdykoliv

Realitní makléři často tráví hodně času na cestách při prezentaci nemovitostí a uzavírání obchodů.

V RE/MAX rozumíme tomu, že flexibilita je klíčová. Proto nabízíme vzdělávací programy, které můžete absolvovat ve svém volném čase a na vašem preferovaném zařízení. Díky našim pravidelně aktualizovaným online kurzům a webinářům se můžete vzdělávat tak, jak vám nejlépe vyhovuje.

RX Akademie